Usuwanie piegów, usuwanie tatuażu, depigmentacja


Kosmetologia i medycyna estetyczna cieszą się dzisiaj bardzo dużym zainteresowaniem. I nic w tym dziwnego, ponieważ przy pomocy nowoczesnych metod, wykorzystujących zdolność ludzkiej skóry do regeneracji, z powodzeniem stosuje się zabiegi poprawiające różnego rodzaju niedoskonałości.

W dzisiejszych czasach usuwanie piegów lub zmniejszenie ich widoczności to żaden problem. W wielu klinikach można wybrać odpowiednią dla siebie metodę, która będzie najbardziej skuteczna. Depigmentacja skóry to niezwykle skuteczny i bezbolesny zabieg, który pozwala pozbyć się nieestetycznych przebarwień. I tak np. tatuaże kiedyś uważane były za trudne do usunięcia, a nawet wręcz niemożliwe, ze względu na brak skutecznych i bezbolesnych metod, stosowanych w celu ich pozbycia się.

Dzisiaj natomiast, kiedy stosuje się zabiegi laserowe, usuwanie tatuażu z dowolnej części ciała stało się dziecinnie proste. Wystarczy jedynie kilka sesji (ilość uzależniona jest od wielkości, kolorów oraz głębokości tatuażu), aby osiągnąć zamierzony efekt.

Sprawdź również: izabelacytrowska.pl