Jak wyeksponować tort weselny?


Samo zamówienie idealnie prezentującego się tortu weselnego to jednak nie wszystko. Ten tort weselny trzeba jeszcze odpowiednio podać. Należy go jak najlepiej zaprezentować i wyeksponować, by wszyscy mogli ujrzeć jego rzeczywiste piękno i by wszyscy mogli się nim zachwycić. Nie zapomnijcie więc o stworzeniu idealnej oprawy dla swojego idealnego tortu. Dużo wcześniej przemyślcie sobie cały ten moment wydarzenia, w trakcie którego najważniejsze ciasto wkroczy na salę, a wszystkie oczy zostaną zwrócone w jego kierunku. Torty weselne wręcz domagają się tego właściwego dla nich, uroczystego sposobu podania.

Nie należy więc zabierać im okazji do pokazania się wszystkim gościom. Tortu weselnego nie można tak po prostu umieścić na jakimś stole ustawionym w kącie sali weselnej i ułożyć tuż przy sernikach, babeczkach i innych standardowych wypiekach. Tort nie jest niczym standardowym. Dla wielu osób jest to akurat jeden z najważniejszych elementów każdej imprezy weselnej, dlatego wiele osób będzie na niego czekać i zwróci uwagę nie tylko na jego smak czy wygląd, ale również i na sposób jego podania.

Na szczęście nie musicie tutaj silić się na szczególną oryginalność i wymyślać, co zrobić z tortem weselnym, by podać go w sposób, jakiego nikt się nie spodziewa. Skorzystajcie z pewnych popularnych rozwiązań. Do lepszej ekspozycji tortu możecie wykorzystać dość tradycyjne ozdoby, takie jak konfetti (najlepsze będzie to strzelające w srebrnym bądź złotym kolorze) oraz oczywiście nieśmiertelne sztuczne ognie. W prostocie tkwi siła. Te „dodatki” rzeczywiście są dość proste, ale mimo wszystko potrafią one sprawić, że sam moment podania tortu staje się zdecydowanie bardziej wyjątkowy i nieco nawet magiczny.

Ale oczywiście te wszystkie elementy związane z waszym weselem zależą tylko i wyłącznie od was. Jeżeli wolicie minimalizm, popatrzcie na minimalistyczne torty weselne. Możecie nawet podać je w nieco mniej nadmuchany i napompowany sposób. To wy macie być zadowoleni z przebiegu wesela. O tym cały czas pamiętajcie, gdy będziecie je szykować.

Sprawdź nasze propozycje: cukiernia-piskorska.pl