Badanie termowizyjne


Do takich przypadków dochodzi bardzo często w starym budownictwie – można zauważyć, że w sposób niekontrolowany z domu ucieka ciepło. Widać to nie tylko po tym, że w domu wciąż jest zimno, ale również przez rosnące rachunki za ogrzewanie. Jeżeli tak faktycznie się dzieje, to należy rozważyć wykonanie badań termowizyjnych. Na czym one polegają?

Właśnie na wykryciu takich miejsc, gdzie to ciepło ucieka z domu. Niestety, ale nie idzie ocenić tego „gołym” okiem i będzie do tego potrzebna fachowa aparatura. Badania termowizyjna nie są inwazyjne, więc nie trzeba obawiać się tego, że są one w stanie komuś zaszkodzić. W umówionym dniu pojawia się ekipa, która wykonuje w całym mieszkaniu, czy też w budynku odpowiednie pomiary. Potem osoba zlecająca wykonanie takich badań otrzymuje pełen raport, dzięki czemu jest ona świadoma tego, czy takie ewentualne dziury istnieją na całej powierzchni.

Termowizja Poznań należy do bardzo szczegółowych, dlatego warto zaufać wynikom, jakie otrzyma się po umówionej kontroli.

Masz problemy z rosnącymi rachunkami za ogrzewanie? Sprawdź: https://term-os.pl/